News
Company EnglishRussian
Clients

Наші проекти :

Садиба "ЯсенСад" під Києвом, на березі Київського моря

Rijk Zwaan сільсько- господарський комплекс

Офісне приміщення

ЗВІТ З РОЗВИТКУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

Мапи України

Здати в оренду свою квартиру, будинок, офіс, склад, земельну ділянку

 

 
Contact

Зв'язатися з нами

Тел:
(380 44) 490 6962
Івана Франка, 4,
Київ, 01054


Будівництво

Jones East 8
Вибір підрядника
Ми проведемо дослідження ринку стосовно потенційних учасників тендеру, підготовимо короткий список, інтерв'ю та звіт про сильні та слабкі сторони потенційних підрядників. Потім ми врегулюємо питання, пов'язані з тендером, оцінимо ставки та підготуємо рекомендації клієнту.
Тендерна документація
Володіючи знаннями про західні та українські процедури укладання контрактів, технічних питань і практик, ми можемо підготовити тендерну документацію англійською та російською мовами, яка буде відповідати вимогам західних або українських підрядників до західних або українських субпідрядників.
Технічний нагляд
 
Оцінка та сертифікація
У процесі розвитку будівництва клієнту  необхідно заплатити підряднику за виконані належним чином роботи. Ми допомагаємо оцінювати виконані роботи з відповідними відрахуваннями та утриманнями за неякісні роботи, з метою захисту клієнта у випадку можливого знаходження прихованих дефектів. Під час оцінки об'єкту ми можемо поєднати місцеві практики ведення бухгалтерського обліку та західну практику сертифікації, для того щоб забезпечити підряднику відповідну оплату.
Управління проектом

Ми виконували функції управління проектом у широкому спектрі проектів в Україні та за її межами. Проекти включали: Raiffeisen Банк, супермаркет Billa, офіси Міжнародного Валютного Фонду, офіс відділу моніторингу BBC, офіси Boehringer Ingelheim, офіси Baker & McKenzie. Ми не керували будівництвом готелю Radisson, але виконували багато функцій управління проектом, у тому числі: проведення засідань за проектом і проектуванням, а також регулярне написання перших варіантів листів від імені клієнта.

"Jones East 8" як підрядник
У нас є місцеві ліцензії на проведення проектних і будівельних робіт, а також більше 10 років досвіду будівництва в Україні. Проекти часто можуть бути невеликого масштабу; найбільший реалізований проект - будинок офісу та банку "Raiffeisen" площею 1 600 кв. м. Цей проект включав знесення старого будинку зі збереженням історичного фасаду, повністю нові фундаменти, сталевий каркас, монолітний залізобетон, розширення заднього фасаду, новий дах та повне обладнання офісу й банку, разом із системою кондиціонування повітря, системою передачі та обробки даних, приміщення для електронної обробки даних (EDP), підняті фальшпідлоги та сховища.

Baker & McKenzie
BBC
British Airways
UK Embassy
Italian Embassy
USA Embassy Spanish Embassy
German Embassy Dutch Embassy Danish Embassy French Embassy
Nestle
Nokia
Procter&Gamble

далі

Відгуки клієнтів
 
Company

Компанії "East 8" і "Jones East 8" належать громадянам Сполученого Королівства Британії. "Jones East 8" була заснована в 1993 р. і є основною торговельною маркою офшорних консалтингових послуг компанії "East 8", які вона надає в Україні

далі

Jones East 8, 2013
Всі права захищені

  про компанію | агентство нерухомості |
 проектування | будівництво 
Розроблено  Developed by PulaDesign