News
Company EnglishRussian
Clients

Наші проекти :

Садиба "ЯсенСад" під Києвом, на березі Київського моря

Rijk Zwaan сільсько- господарський комплекс

Офісне приміщення

ЗВІТ З РОЗВИТКУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

Мапи України

Здати в оренду свою квартиру, будинок, офіс, склад, земельну ділянку

 

 
Contact

Зв'язатися з нами

Тел:
(380 44) 490 6962
Івана Франка, 4,
Київ, 01054


Проектування

Jones East 8
Концептуальне проектування
Основний акціонер компанії "East 8" і головний партнер компанії "Jones East 8" Філіп Хадсон закінчив Королівський інститут британських архітекторів, навчався в Лондонській Архітектурній Асоціації, а потім працював архітектором в одній з найбільших в Європі комерційних практик, де став наймолодшим компаньйоном і очолював проектні групи, які виграли конкурс Bishops Gate Goodsyard вартістю 500 мільйонів фунтів стерлінгів, а також конкурс проектів головного офісу BP вартістю 100 мільйонів фунтів стерлінгів і друге місце в Единбурзькому конкурсі проектів Morrison Street вартістю 100 мільйонів фунтів стерлінгів.
Архітектурні послуги
Філіп Хадсон - дипломований британський архітектор з досвідом проектування і управління будівництвом американських проектів вартістю в багато мільйонів доларів США у Великобританії та Україні. У Великобританії він керував проектом з будівництва виробничого, складського та офісного комплексу для компанії IBM в Хаванті, Англія, вартістю 3 мільйони фунтів стерлінгів, й офісу для Coopers & Lybrands, вартістю 7 мільйонів фунтів стерлінгів у Лондоні. В Україні він керував проектами Банку Raiffeisen, супермаркету Billa та готелю Radisson.
Інжиніринг
У нас працюють кваліфіковані українські інженери-проектувальники будівельних конструкцій, інженери-механіки та інженери-електрики. Наші знання та досвід в галузі інжинірингу включають проектування та нагляд за будівництвом таких об'єктів:  банку Raiffeisen, супермаркету Billa, офісів Міжнародного Валютного Фонду, офісу відділу моніторингу BBC, офісів Baker & McKenzie та готелю Radisson.
Контроль за рівнем витрат
Ми виконували функції контролю за рівнем витрат для Raiffeisen банку, супермаркету Billa, офісів Міжнародного Валютного Фонду, офісу відділу моніторингу BBC, офісів Baker & McKenzie і особливо важливо - для готелю Radisson, вартістю 30 мільйонів євро. Під час будівництва готелю Radisson ми проводили оцінку об'єкту, розробляли перші варіанти сертифікатів, відстежували зміни вартості та звітувались за бюджетом будівництва.
Управління проектами
Ми виконували функції управління проектом у широкому спектрі проектів в Україні та за її межами. Проекти включали: Raiffeisen банк, супермаркет Billa, офіси Міжнародного Валютного Фонду, офіс відділу моніторингу BBC, офісу Boehringer Ingelheim, офіси Baker & McKenzie. Ми не керували будівництвом готелю Radisson, але виконували багато функцій управління проектом, у тому числі: проведення засідань за проектом та проектуванням, а також регулярне написання перших варіантів листів від імені клієнта.
Юридична експертиза

Маючи власних інженерів та спеціалістів, компанії  "Д'Eстате" та "East 8" провели дуже широкий спектр юридичних експертиз, починаючи від юридичної комплексної перевірки для придбання житлових приміщень і невеликих офісів, до вивчення умов, звітів за дозволами, оцінках нерухомості і тому подібне. Серед клієнтів, для яких проводились юридичні експертизи, були: Price Waterhouse Coopers, Panell Kerr Forster, EBRD, BBC,  Metro, Baker McKenzie, ING Банк, NATO і Raiffeisen Банк.

Дизайн у галузі нерухомості потребує використання засобів, що набагато дорожчі, аніж ті, які ювелир використовує у своєму мистецтві. Через розміри нерухомості початкова помилка в припущеннях або проектних розробках може вплинути на подальші втрати, які вимірюватимуться в мільйонах євро. Оплата початкових внесків і детальне проектування як правило зменшують витрати і в кінцевому результаті приносять клієнтові прибуток.

Наш досвід


 


Baker & McKenzie
BBC
British Airways
UK Embassy
Italian Embassy
USA Embassy Spanish Embassy
German Embassy Dutch Embassy Danish Embassy French Embassy
Nestle
Nokia
Procter&Gamble

далі

Відгуки клієнтів
 
Company

Компанії "East 8" і "Jones East 8" належать громадянам Сполученого Королівства Британії. "Jones East 8" була заснована в 1993 р. і є основною торговельною маркою офшорних консалтингових послуг компанії "East 8", які вона надає в Україні

далі

Jones East 8, 2013
Всі права захищені

  про компанію | агентство нерухомості |
 проектування | будівництво 
Розроблено  Developed by PulaDesign